Bez těchto pěti tajemství nebudete schopni porážet bookmakery

18.06.2021


Mají profesionální sázkaři nějaké tajemství, o kterém nevíte? Ano, existuje hned několik tajemství, o kterých byste měli vědět. Alespoň pokud nechcete skončit na půli cesty a sázením skutečně chcete vydělávat peníze. V tomto článku vám představím pět základních tajemství, díky nimž budete schopni porážet bookmakery. Už brzy.Obyčejní sázkaři se zajímají o to, kdo podle nich asi vyhraje daný zápas. Pokročilé sázkaře zajímá jedině value.

Nikdo nevyhraje všechny sázky

Jakou úspěšnost tiketů mají profesionální sázkaři? Myslíte si, že vyhrají všechny podané tikety? Myslíte si, že mají úspěšnost 80%? Tak to jste na omylu.

Přesná úspěšnost se pochopitelně bude lišit v závislosti na tom, jakou sázkovou strategii sázkaři využívají a především potom jak vysoké kurzy obvykle podávají, nicméně úspěšnost skutečně dobrých sázkařů, kteří vybírají kurzy okolo 2,00 činí něco okolo 53-54%.

Vzhledem k tomu byste si měli zvyknout na prohry. Prohry v sázení přicházejí, i pokud budete ti nejlepší sázkaři na světě. Prohry jsou součástí ziskového sázení a kdo tvrdí, že neprohrává, tak vám lže.

Nedovolte, aby vaše pocity zkazily vaše dlouhodobé výsledky

Vsadíte si a vyhrajete. Znamená to, že jste udělali dobrou sázku? Spousta sázkařů se kouká pouze na to, jak zápas dopadl, ale to je špatně. I dobrá sázka může prohrát a naopak i špatná sázka může vyhrát.

Jak poznáte, že vaše sázka měla hodnotu? Nejlepším indikátorem dobré sázky jsou zavírací kurzy. Obecně platí, že pokud se vám podaří vsadit za kurz vyšší, než jaký je těsně před začátkem zápasu, udělali jste dobrý obchod.

Proto místo výhry a prohry zpětně sledujte spíše to, jakou cenu měl zavírací kurz. A zdali byl vyšší než kurz, za který jste sázku podali. Jedině tak můžete dosahovat dobrých výsledků dlouhodobě.

S value nebo bez value, na tom jediném záleží

Když si prohlížíte kurzovou nabídku a hledáte nějakou zajímavou sázku, měli byste hledat value. Value znamená, že vsadíte za kurz vyšší, než jaký by měl vzhledem k pravděpodobnosti daného utkání být.

Pokud to děláte správně, v dlouhodobém horizontu budete ziskoví. Ale není to snadné, takže hráči z těchto požadavků často sleví.

Nezaměřovat se pouze na výhru hostů

Sázkaři se při sázení dopouštějí různých chyb, nejčastěji se potom upínají na různé trendy, které vlastně ani nejsou trendy. Tak například někteří sázkaři sází pouze na hostující týmy a to čistě z toho důvodu, že na venkovní týmy jsou vypisovány vyšší kurzy. Dávejte si na to pozor!

Pokud jste nenarazili na value (pokud value nedokážete dlouhodobě vyhledávat), pokud si nejste jistí, že bookmakeři tým nepřecenili, od těchto trendů dejte ruce pryč. Kurz na hostující týmy je ve velkém množství případů vypsaný správně. Domácí výhoda v jednotlivých sportech je totiž poměrně citelná. Vzhledem k tomu musíte mít pro sázku a hostující tým (či na další podobné sázky) opravdu dobré důvody, nikoliv pouze plošné konstatování "venkovní kurzy jsou výhodnější".

Abyste mohli vyhrávat velké peníze, musíte mít velký bankroll

Ano, je to tak. Abyste měsíčně mohli vyhrávat například deset tisíc, určitě vám k tomu nebude stačit bankroll v hodnotě 10 tisíc. Tedy pokud se chystáte chovat jako ziskoví sázkaři, kteří vyhrávají dlouhodobě.

Abyste mohli získat několik tisíc měsíčně, musíte denně podat alespoň 2, ale klidně i více než 30 sázek a to ideálně ve výši 2 až 5 tisíc korun, někdy i více. Záleží samozřejmě na vašem ROI, ovšem jak jsem psal výše, z deseti korun deset tisíc korun měsíčně prostě neuděláte, ani kdybyste se rozkrájeli.

Očekávaný zisk vypočítáte snadno tak, že spočtete hodnotu vašich sázek celkem (například měsíčně), vydělíte je 100 a vynásobíte výškou vašeho ROI (například 10%).

Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Instagramu

ZAČNĚTE VYDĚLÁVAT I VY Z POHODLÍ DOMOVA

KONTAKTUJTE NÁS