Josef M. vydělává mega ročně, k sportovnímu sázení ho přivedla výhra 40K na matu!

18.06.2021


"Všechno začalo nevinně. Jednoho dne mě při sjíždění fotbalových novinek zaujala reklama Vegas Casina, která hlásala cosi o 15 volných roztočeních na automatu Starburst zdarma. Zkusil jsem to a vyhrál 40 tisíc. Měl jsem z nich takovou radost, že jsem je hned prosázel," začíná příběh dnes již úspěšného sázkaře Josefa M., který se ke kurzovému sázení dostal oklikou skrze automaty a v současnosti si měsíčně vydělává sázením desetitisíce korun.

V poučném rozhovoru popisuje svoji zkušenost s automaty, která stojí za tím, že začal později sázet na sport. Kromě toho, jak funguje populární automat Starburst a jak na něj získat volná roztočení zdarma, se mimo jiné dozvíte, jak správně tipovat na sport, kolik příležitostí vkládat na jeden tiket a kolik si lze sázením v českých podmínkách reálně vydělat. Nechybí samozřejmě ani číselné vyjádření sázkařských úspěchů Josefa: "Poslední 3 roky jsem sázením vydělal něco mezi 600 tisíci a milionem korun," prozrazuje.

Josefe, co odstartovalo Tvoji sázkařskou kariéru?

No, to je dlouhý příběh. Pokusím se být maximálně stručný. Všechno to začalo nevinně. Jednoho dne mě při sjíždění fotbalových novinek zaujala reklama Vegas Casina, která nabízela myslím 15 volných roztočeních na automatu Starburst. Zkusil jsem to a podařilo se mi vytočit neskutečných 40 tisíc. Měl jsem z nich takovou radost, že jsem většinu z této částky okamžitě prosázel. Dneska bych se již zachoval rozumněji.

To není moc dobrý příklad pro ostatní. Můžeš ve zkratce popsat svoji automatovou epizodu?

No, bylo to rychlé. Viděl jsem reklamu a tak jsem se zaregistroval u českého kasína Vegas od Tipsportu. Obratem jsem od nich obdržel 15 volných roztočení na matu, které jsem využil na maximum. Asi ve třetí hře jsem vyhrál dvě stovky, které jsem nakonec rozmnožil na oněch 40 tisíc.

Zajímavá zkušenost, že? Pojďme se ale věnovat sázení. Na co a kde sázíš?

Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?Argentina vs UruguayARGREMÍZAURUDetail zápasu | Tipnout přesný výsledekZapojte se do tipovačky o 4.500 KčZačnu odpovědí na druhou otázku. V této souvislosti odhalím svoji první radu všem začínajícím i pokročilým sázkařům. Mějte založený účet u více společností na jednou. Budete si tak vždy moci vybrat tu opravdu nejlepší nabídku a kurzy. Osobně sázím u britské sázkové kanceláře William Hill, bet365 a z českých pak u Fortuny a Tipsportu. Celkem tedy na 4 různých místech.

A co se sázených příležitostí týče, tak musím říct, že sázím na většinu sportů. Od fotbalu, přes hokej, tenis či basketbal nebo volejbal.

To máš o všech sportech tak dokonalý přehled, abys na ně mohl s klidem sázet?

Jasně, že nemám. O každé soutěži, na kterou sázím, mám minimálně základní informace. Zbytek čerpám z informačních servisů, které se mi v průběhu let osvědčily.

Jak předejít tomu, že se tiket pos....?

Jak konkrétně sázíš?

Samozřejmě, záleží na sportu. Nejprve tedy obecně; Na tikety sázím příležitosti s celkovým kurzem od 2,5 do 8. Rozmezí je to na první pohled sice široké, ale 90 % mých sázek tvoří tikety s celkovým kurzem okolo 3. Tento kurz tvoří zpravidla dvě až čtyři příležitosti. To je ale známé - čím méně příležitostí, tím menší šance, že se něco pos...

V případě fotbalu sázím na výsledek v poločase a na konečný výsledek zápasu. Tento sázkový systém máte pěkně a podrobně popsaný na webu, proto jej rozebírat s dovolením nebudu.

A co takový hokej?

Na hokej obdobný mechanický systém nemám. Tam tipuju na 1, 2 nebo rozmezí počtu branek. Nemám v tom nějaký fígl, opravdu se pouze spoléhám na mnou osvědčené informační servisy. V té souvislosti kvituji, že na vašem webu stále přibývá promakaných analýz jak na fotbal, tak i hokej.

Jaké statistiky považuje v obdobných analýzách za relevantní?

Všechny statistiky jsou samozřejmě relevantní, ovšem pro sázení jsou, řekněme použitelné, tak statistiky 3 měsíce dozadu. Výjimkou jsou šňůry, kdy tým 15 zápasů v řadě nevstřelil ani branku nebo naopak vyhrál 15 utkání v řadě. V těchto situacích samozřejmě hledím na počátek určité série.

Dál beru ohled na to, jakou sérii mají soupeři v utkání spolu navzájem. A v neposlední řadě i to, kteří hráči jsou buď vykartovaní anebo zranění. Pokud váhám, sjedu k tomu i předpověď počasí a mrknu se na odhady, jaká by měla být návštěvnost. Bouřlivá atmosféra totiž dokáže udělat hodně, a to v obou slova smyslech. Buď týmu pomůže anebo uškodí, když na hráče přenese větší nervozitu.

Kolik tiketů měsíčně vsadíš?

Teda, to jsi mě docela zaskočil. (směje se)

No... Může to být nějakých 90 až 150 tiketů za měsíc.

Měsíčně vydělává sázením 70 tisíc korun

A za kolik sázíš?

Mám taková pásma. Na kurzy do 3 sázím fixně za 4000 Kč, na kurzy do 5 za 2000 Kč a vyšší kurzy za 1000 Kč.

A jaké jsou Tvoje výdělky?

V součtu to pak meziročně dělá několikasettisícovou sumu. Poslední 3 roky jsem vždy sázením vydělal něco mezi 600 tisíci a milionem korun ročně. Měsíčně to tedy zpravidla skončí na nějakých 60, 70, 80 tisících čistého zisku. Jsem spokojený, na druhou stranu znám kamaráda, který si vydělává sázením dvojnásobek. A to je důvod, proč na sobě dál pracovat.

Josefe, díky za rozhovor a ať se daří.

Hodně štěstí tobě, webu i jeho čtenářům.

Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Instagramu

ZAČNĚTE VYDĚLÁVAT I VY Z POHODLÍ DOMOVA

KONTAKTUJTE NÁS