KriptoFuture - Technologická společnost vám vydělá kryptoměny každý den

19.06.2021


Technologická společnost, která veřejně odstartovala 6. dubna 2021. Jde tedy relativně o novinku, do které jsem se po delší době studia, také přidal.

Renomovaný tým obchodníků s kryptoměnami vyvinul obchodní BOT, který funguje 24 / 7, aby co nejlépe využil vysoce volatilního trhu s kryptoměnami. Společnost založil milionářský obchodník Tommy Lewis a Jeffer Ribera.

Certifikáty a potřebné dokumenty jsou vystaveny na všech pobočkách společnosti

S tímto robotem vyděláte až 3% denně a to do výše 300% své investice i bez registrování dalších lidí. Proto je to zcela vhodné pro SAMOTAŘE!

Jak všichni víme, trh s krypto je velmi volatilní, proto neslibujeme pevnou denní návratnost investic. Ale ještě se nestalo, že by denní výdělek klesl pod 1%

Způsoby vkladu přes Litecoin, Dogecoin a nebo Bitcoin.

KRIPTO FUTURE nabízí celkem 12 investičních balíčkůPlatnost každého balíčku vyprší po 200 dnech nebo po dosažení zisku 300%, záleží na tom co nastane dříve

Investovat můžete v BTC, LTC, DOGE
Poplatek za nákup jakéhokoliv balíčku je $10
Poplatky za výběr jsou 10% pokud budete vybírat každý den
Pokud budete vybírat každý týden, poplatky budou 7%
Výběry jednou měsíčně jsou zpoplatněny 3% měsíčněO výběry lze požádat vždy od pondělí do pátku
Minimální investice: $50
Minimální výběr je $50  

Bonus za doporučení 

Pokud propagujete společnost KRIPTO FUTURE tak zisky z přímých a binárních bonusů se přičítají k celkovému zisku z vašich balíčků - to znamená k celkovému zisku 300%

PŘÍKLAD:
Koupili jste si balíček v hodnotě $1000. Denními procenty jste dosáhli zisku $1500 a $1500 díky přímým a binárním bonusům. Takto platnost vašeho balíčku vyprší protože jste dosáhli celkového zisku $3000, to znamená 300%

Hodnotné ceny začínají od 40, 000 bodů - cena IPHONE 12

30.07.21 se bude konat zahájení KRIPTO FUTURE, na kterém bude 900. leadrů z různých zemí.

Akce se bude konat v divadle La Perle v Dubaji, bude mít extrémně futuristické téma a ve formě show ukáže, co je Kripto Future a kde je celý ekosystém a udržitelnost společnosti.

Jak sami vidíte, projekt je zcela jednoduchý, vhodný pro každého, a hlavně zde nepotřebujete na start zbytečně velké vklady. Můžete začít i s balíčkem od 50 $ a pak si ho postupně třeba upgradovat na vyšší.

Podrobnější info na obrázcích, určitě si je postupně rozklikejte.

Na stránky, které právě sledujete, budu pravidelně dávat aktuální informace, videa a důkazy výplat.

Připravuji se platební karty Kripto Card, dále i Kripto bankomaty a spousta dalších novinek. Doporučuji sledovat živé streamy společnosti. Jen té poslední se účastnilo více ne 700. členů!

Výběry od 50 USD, zatím na peněženky, ale už se připravují platební karty, přes které bude moci vybírat u jakéhokoliv bankomatu na světě.

Ale také se připravují i speciální Kripto bankomaty! 

JAK NA REGISTRACI :

1. Klikněte ZDE 

2. Potvrdíte registraci na e-mailu

3. Poté se přihlásíte a zakoupíte si balíček, který chcete. Ke každému je 10$ poplatek což není nic oproti budoucímu výdělku v hodnotě 300% vaší investice

4. V případě výběru si pak musíte zadat heslo. To změníte v nahoře v rohu Account -> Finance password. Zažádáte si Sumbit new password. Na e-mail vám dojde nynější heslo a zadáte si své.

5. Pak si kdykoliv zvolíte výběr, který chcete na váš účet a sledujete jak vám peníze vydělávají

Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Instagramu

ZAČNĚTE VYDĚLÁVAT I VY Z POHODLÍ DOMOVA

KONTAKTUJTE NÁS