Value Betting je cesta kterou se dá dlouhodobě a stabilně vydělávat, radí sázkař OnlyValue

19.06.2021


Jelikož jsem byl osloven redakcí Kurzovesazeni.com, abych vám pravidelně přinášel výběr value betů u českých sázkovek, je na čase, abych představil svou práci a způsob, jakým k sázení přistupuji.OnlyValue je redaktor sportovních analýz zaměřených na kurzy s hodnotou. Jako jeden z mála si drží dlouhodobé a stabilní ROI na 7%

Nejprve bych chtěl zdůraznit, že se nepovažuji za tipaře nebo sázkaře, ale za investora. Na sázení od začátku pohlížím jako na způsob, jakým zhodnotit své peníze. Na sportovní zápasy se dívám, ale to je něco jiného. Když si chci vsadit pro zábavu, udělám to na separátním účtu a za menší obnos. Tím pádem se dostávám k faktu, že nejsem žádný velký sportovní znalec a pisálek. Některé ligy sleduji, ale necítím se na to, abych o nich poučoval ostatní. Mé zkušenosti ukázaly, že to vůbec nevadí, protože žádný sportovní specialista v mém okolí není v sázení ziskový jako já.

Jako každý sázkař jsem začínal sázením na favority, ale po čase jsem zjistil, že není důležité, na co vsadíte, ale za jaký kurz. Kurz je pro mě středobodem veškeré sázkařské existence, bez něj to prostě nejde. Abyste byli ziskoví, musíte sázet vždy value bety (kurzy s hodnotou). Kurz s hodnotou je kurz, který vám dává možnost větší výhry, než by za daných okolností a pravděpodobnosti výsledku měla být. Můžete si to představit jako obchod, který vám dá nějaké zboží za velmi nízkou cenu a vytvoří tak pro vás příležitost vydělat si na prodeji tohoto zboží za cenu vyšší. Kurzy sice neprodáváte, ale nakonec je zpeněžíte právě u sázkovky, která vás vyplácí.

Jak hledám value bety?

Jelikož mám technické vzdělání, pro vyhledávání kurzů jsem si vytvořil dva algoritmy, které mi při hledání hodnoty pomáhají. Oba tyto algoritmy postupně vylepšuji a v příští sezóně počítám s tím, že vám díky tomu budu moct nabídnout value bety, jejichž hodnota vydrží pár hodin. V současné chvíli se mnou najité value bety rychle propadají, ale jak jsem řekl, už mám náhradní řešení. Jenom je určené prvotně pro NHL a AHL, kde dosahuji nejlepších výsledků.

Ještě bych chtěl v rychlosti popsat, s jakými algoritmy pracuju. Můj první algoritmus pracuje na porovnávání statistik jako je počet vstřelených a obdržených gólů, počet vítězství proti podobně silným týmům, počet střel na bránu, počet vyloučení, úspěšnost střelby a desítky dalších vstupů. Klíčem potom je najít odpovídající kurz, který mám také přesně propočítán. Algoritmus mi tedy pomůže najít utkání v zadané podobě a se zadaným kurzem.

Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?Argentina vs UruguayARGREMÍZAURUDetail zápasu | Tipnout přesný výsledekZapojte se do tipovačky o 4.500 KčV poslední době jsem zapracoval také na algoritmu, který jsem si nazval strom rozhodnutí. Algoritmus pracuje na základě otázek a odpovědí, jako například byl v posledních zápasech velký počet gólů, nebo byl v posledních vzájemných zápasech velký počet gólů atd. Na základě odpovědí (počtu kladných a záporných odpovědí) mi potom zpracuje procentuální pravděpodobnost výsledku, kde si já potom vyhledám ten správný kurz. Tento algoritmus je životaschopnější a pomůže mi nacházet kurzy s dlouhodobější hodnotou.

Dlouhodobější hodnota je ale relativní. Sázkovky neustále kontrolují přijaté sázky a jakmile zaregistrují, že se na jeden výsledek sází víc, než na jiný (víc peněz), tak kurz rychle sníží. Takže když uveřejním sázku a inspiruje se jí 10 lidí, kteří vsadí po 5 tisících, tak ten kurz spadne tak jako tak. Takže všechno záleží na tom, kolik lidí a jak rychle se mou bude inspirovat. Čím rychlejší budete, tím lepších výsledků můžete dosáhnout.

Kdybyste měli jakékoliv dotazy, napište komentář pod článek a buďte prosím trpěliví. Někdy neodpovím hned, ale všechny vaše dotazy zodpovím.

Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Instagramu

ZAČNĚTE VYDĚLÁVAT I VY Z POHODLÍ DOMOVA

KONTAKTUJTE NÁS